Twee Tafellampen, Duits porselein met dansende kinderen, handgeschilderd decor. 20ste eeuw. (H:47 cm)
Lot 136

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Twee Tafellampen, Duits porselein met dansende kinderen, handgeschilderd decor. 20ste eeuw.

Waarvan 1 gemerkt 'Dresden'.

Totale hoogte, inclusief lampenkap.

47 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

136

17761

Schattingsprijs: € 150 - 250

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300