Een tafelspiegel, Venetiaans glas, circa 1900. (W:44 x H:67 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een tafelspiegel, Venetiaans glas, circa 1900. (W:44 x H:67 cm) |
Breedte/diepte | 44 cm |
Hoogte | 67 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 655 |
Lot ID | 17747 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600