Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Ciborie' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:34 cm)

Hamerprijs: € 400

Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Ciborie' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw.

met atelierstempel, rechts onderaan.

20 cm

34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

167

17742

Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340