Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Ciborie' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:34 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Ciborie' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:34 cm) |
Breedte/diepte | 20 cm |
Hoogte | 34 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 167 |
Lot ID | 17742 |
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300