Een decoratieve juwelendoos met handgeschilderd decor. (D:28 x W:36,5 x H:11 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een decoratieve juwelendoos met handgeschilderd decor. (D:28 x W:36,5 x H:11 cm) |
Afmetingen | 28 x 36,5 x 11 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 833 |
Lot ID | 17729 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600