Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Twee Schalen' voor Amphora (D:19 x W:56 cm)

Hamerprijs: € 100

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Twee Schalen'

Geglazuurde keramiek, gemerkt Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Lengte

19 cm

56 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

426

17726

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300