Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Twee Schalen' voor Amphora (D:19 x W:56 cm)
Hamerprijs: € 100
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) |
Titel | Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Twee Schalen' voor Amphora (D:19 x W:56 cm) |
Lengte | 19 cm |
Breedte/diepte | 56 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 426 |
Lot ID | 17726 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 200 - 300