Verras me
Terug naar account
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 700

Omschrijving van het lot


Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk gemaakt in Murano. 

Product details
Titel

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)

Afmetingen

23 x 50 x 50 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

376

Lot ID

17723

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)
Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano. (D:23 x W:50 x H:50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VERLICHTING
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

VERLICHTING
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VERLICHTING
Val Saint Lambert, vijf vazen en een schaal. Gekleurd en geslepen kristal. (H:30 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VERLICHTING
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

VERLICHTING
Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VERLICHTING
Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180