Een Chinese theepot met decor van vogels en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw. (D:12 x W:16 x H:13 cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Een Chinese theepot met decor van vogels en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw. (D:12 x W:16 x H:13 cm) |
Afmetingen | 12 x 16 x 13 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 547 |
Lot ID | 17721 |
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 700