Verras me
Terug naar account
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 400

Omschrijving van het lot


Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor,

Gemerkt Wenen, en M Z Hutschenreuther Altorhlau, Czechosovakia. 

20ste eeuw. 

Product details
Titel

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)

Lengte

25 cm

Breedte/diepte

27 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

140

Lot ID

17711

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)
Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw. (D:25 x W:27 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMIEK
Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

KERAMIEK
Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

KERAMIEK
Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

KERAMIEK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300