Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw. (D:10 x W:14 x H:20,5 cm)

Hamerprijs: € 250

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen.

20ste eeuw.

10 x 14 x 20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

126

17709

Missing pieces to the hand of the figurine with red robes.

Otherwise, in our opinion in good condition.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 80 - 120