Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw. (D:22 x W:47 x H:20 cm)
Lot 131

Schattingsprijs: € 500 - € 700

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Gemerkt Sandizell, Höffner & Co, Dresden, Duitsland.

22 x 47 x 20 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

131

17706

Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200