Titel | Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw. (D:22 x W:47 x H:20 cm) |
Afmetingen | 22 x 47 x 20 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 700 |
Lot nummer | 131 |
Lot ID | 17706 |