Verras me
Terug naar account
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Lot 130

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti.

Eerste helft van de 20ste eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)

Breedte/diepte

27 cm

Hoogte

33 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

130

Lot ID

17705

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. (W:27 x H:33 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

KERAMIEK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Zes grote schalen en vazen, geglazuurde faience, Capodimonte, Italië.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

KERAMIEK
Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

KERAMIEK
Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250