Titel | Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw. (D:38 x W:38 x H:47 cm) |
Afmetingen | 38 x 38 x 47 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 134 |
Lot ID | 17704 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250