Titel | Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw. (D:20 x W:38 x H:27 cm) |
Afmetingen | 20 x 38 x 27 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 127 |
Lot ID | 17703 |
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300