Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw. (D:20 x W:38 x H:27 cm)
Lot 127

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade', decor van dames, panters en Romeinse hoogwaardigheidsbekleders.

20ste eeuw.

20 x 38 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

127

17703

Sitzendorf, een porseleinen groep

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300