Christus op de koude steen' een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw. (W:30 x H:39 cm)
Hamerprijs: € 380
Titel | Christus op de koude steen' een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw. (W:30 x H:39 cm) |
Breedte/diepte | 30 cm |
Hoogte | 39 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 475 |
Lot nummer | 170 |
Lot ID | 17687 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600