Christus op de koude steen' een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw. (W:30 x H:39 cm)

Hamerprijs: € 380

'Christus op de koude steen' een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw.

30 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

170

17687

Christus op de koude steen
Christus op de koude steen
Christus op de koude steen
Christus op de koude steen
Christus op de koude steen
Christus op de koude steen
Christus op de koude steen

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300