Een tafel middenstuk, kristal gemonteerd op een verguld bronzen basis. Lodewijk XVI, 19de eeuw. (D:28 x W:39 x H:24 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een tafel middenstuk, kristal gemonteerd op een verguld bronzen basis. Lodewijk XVI, 19de eeuw. (D:28 x W:39 x H:24 cm) |
Afmetingen | 28 x 39 x 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 455 |
Lot ID | 17678 |
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Val Saint Lambert, model 1925, geslepen en gekleurd kristal. (H:22 x D:31 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500