Een tafel middenstuk, kristal gemonteerd op een verguld bronzen basis. Lodewijk XVI, 19de eeuw. (D:28 x W:39 x H:24 cm)

Hamerprijs: € 320

Een tafel middenstuk, kristal gemonteerd op een verguld bronzen basis. Lodewijk XVI, 19de eeuw.

28 x 39 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

455

17678

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

GLASWERK
Val Saint Lambert, model 1925, geslepen en gekleurd kristal. (H:22 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Cristal De Sèvres, een grote kristallen vaas. (L:15 x W:18 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200