Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' blauwe glazuur voor Amphora. (H:21 x D:13,5 cm)

Hamerprijs: € 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas'

blauwe glazuur voor Amphora.

Onderaan gemerkt.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

21 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

428

17655

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500