Verras me
Terug naar account
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. 

Product details
Titel

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)

Breedte/diepte

120 cm

Hoogte

52 cm

Diameter

36 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

840

Lot ID

17649

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

VARIA
Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

VARIA
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300