Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw. (W:120 x H:52 x D:36 cm) |
Breedte/diepte | 120 cm |
Hoogte | 52 cm |
Diameter | 36 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 840 |
Lot ID | 17649 |
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200