Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deksel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900. (H:18 x D:12,5 cm)
Lot 579

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deksel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Afbeelding van de god Fukurokuju, polychrome decor met afbeeldingen van de 7 goden van geluk. Onderaan gemerkt 'Made in Japan'.

18 cm

12,5 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

579

17648

Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse
Een Japanse

Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Tibetaanse militaire helm, metaal en leder. 18de/19de eeuw. (L:20 x W:24 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300