Koen SCHERPEREEL (1961-1997) '3 Tekeningen' waterverf op papier. 1993 (W:11,5 x H:15,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) '3 Tekeningen' waterverf op papier.

Elke tekening gehandtekend en gedateerd 1993.

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

15,5 cm

11,5 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

432

17223

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Twee ingekleurde etsen' (L:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500