Pierre Roussel (1723-1782) Een commode met twee lades, afgewerkt met ormolu brons. 18de eeuw. (L:63 x W:150 x H:88 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 30.000

Pierre Roussel (1723-1782) Een commode met twee lades, afgewerkt met ormolu brons. Afgewerkt met een rood marmer blad.

De commode is getekend Roussel onder de marmer, links vooraan. Een deel van de handtekening werd door restauratie vervangen, de letter 'EL'.

18de eeuw.

Pierre Roussel (1723 - 1782)

63 x 150 x 88 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 37.500

Lot nummer

213

17152

De marmer heeft een restauratie in het midden.

Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Colombo Mobili, een rondeb ijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Train Coupé bank, 2de Klasse'

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400