Pierre Roussel (1723-1782) Een commode met twee lades, afgewerkt met ormolu brons. 18de eeuw. (L:63 x W:150 x H:88 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 30.000
Pierre Roussel (1723 - 1782) |
Titel | Pierre Roussel (1723-1782) Een commode met twee lades, afgewerkt met ormolu brons. 18de eeuw. (L:63 x W:150 x H:88 cm) |
Afmetingen | 63 x 150 x 88 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 37.500 |
Lot nummer | 213 |
Lot ID | 17152 |
De marmer heeft een restauratie in het midden.
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200