CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste (W:49 x H:68 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 260

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel'

een lithografie, 6/20.

Epreuve D'Artiste

CORNEILLE (1922-2010)

49 cm

68 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

440

17110

CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Twee Etsen'. (W:15,8 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500