Een set zwarte liturgischegewaden, Romeinse kazuifels, Stola, Manispel en Kelkvelums.
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 320
Titel | Een set zwarte liturgischegewaden, Romeinse kazuifels, Stola, Manispel en Kelkvelums. |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 513 |
Lot ID | 17064 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300