Een set liturgischegewaden, 2 Romeinse kazuifels, Manipel, stola en kelkvelum.
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 360
Titel | Een set liturgischegewaden, 2 Romeinse kazuifels, Manipel, stola en kelkvelum. |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 506 |
Lot ID | 17063 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600