hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

"> hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

">
Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011 (L:10,5 x W:16 x H:27,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek.

Uit de eerste tentoonstelling van Wouter Hoste. 'Travellers' 2011-2012.
Onderaan gemerkt.

Afbeelding van de tentoonstelling uit de collectie en de website van Wouter Hoste. Meer informatie kan hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

Wouter HOSTE (1965)

10,5 x 16 x 27,5 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

308

17031

Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300