hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

"> hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

">
Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011 (L:10,5 x W:16 x H:27,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek.

Uit de eerste tentoonstelling van Wouter Hoste. 'Travellers' 2011-2012.
Onderaan gemerkt.

Afbeelding van de tentoonstelling uit de collectie en de website van Wouter Hoste. Meer informatie kan hier gevonden worden. Het beeld staat op de foto tweede achteraan rechts.

Wouter HOSTE (1965)

10,5 x 16 x 27,5 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

308

17031

Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)
Wouter HOSTE (1965)

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300