Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011 (L:10,5 x W:16 x H:27,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220
Wouter HOSTE (1965) |
Titel | Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011 (L:10,5 x W:16 x H:27,5 cm) |
Afmetingen | 10,5 x 16 x 27,5 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 308 |
Lot ID | 17031 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000