Verras me
Terug naar account
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek. (L:14 x W:14 x H:19 cm)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek. (L:14 x W:14 x H:19 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 160

Omschrijving van het lot


Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek.

Niet gesigneerd. Gemonteerd op een travertin basis. 

 

Product details
Artiesten

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Titel

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek. (L:14 x W:14 x H:19 cm)

Afmetingen

14 x 14 x 19 cm

Veilingsdatum

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

304

Lot ID

17003

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Meer van deze artiest


Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' blauwe glazuur voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KERAMIEK
Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Schaal' blauw en zwarte glazuur, voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250