Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie
25 januari 2023

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse'

Een lithografie, gemerkt 'Epreuve D'artiste'

46 cm

59,5 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

16984

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600