Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220
Titel | Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm) |
Afmetingen | 15 x 22 x 99 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 143 |
Lot ID | 16982 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250