Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

15 x 22 x 99 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

143

16982

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.