Verras me
Terug naar account
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Product details
Titel

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)

Afmetingen

15 x 22 x 99 cm

Veilingsdatum

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

143

Lot ID

16982

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972. (L:15 x W:22 x H:99 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300