Verras me
Terug naar account
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart

Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart

Dit stuk werd verkocht op 01.03.2023
Hamerprijs: € 320

Omschrijving van het lot


Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart

Het Theca heeft een relikwie voor Sanctae Dympnae Virg. & Mart, Heilige Dimpna

Het lot wordt geleverd met een document of certificaat. Het document werd opgemaakt door: Engelbertus en is gedateerd: 21/10/1850

U koopt het Theca en het document, het relikwie is een gift.

Product details
Titel

Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart

Hoogte

1,32 cm

Diameter

3,65 cm

Veilingsdatum

01/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

1

Lot ID

16879

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart
Een verzegelde Theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctae Dympnae Virg. & Mart

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een plaquette met afbeelding van 'Heilige Andreas' zilver. 900/1000. (W:16 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
6 identieke 'Kerkbanken' gesculpteerde eik. Neogotiek. (L:46 x W:164 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300