Een paar vazen gemaakt uit zilver, gemerkt 800. Gemaakt in Duitsland. 693g. 20ste eeuw. (H:31 x D:15,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 300
Titel | Een paar vazen gemaakt uit zilver, gemerkt 800. Gemaakt in Duitsland. 693g. 20ste eeuw. (H:31 x D:15,5 cm) |
Hoogte | 31 cm |
Diameter | 15,5 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 130 |
Lot ID | 16812 |
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 500 - 800