Verras me
Terug naar account
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Onderaan gemerkt E. Vandenhoute, Anderlecht. 

Product details
Titel

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)

Afmetingen

18 x 28 x 50 cm

Veilingsdatum

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

480

Lot ID

16811

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500