Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Onderaan gemerkt E. Vandenhoute, Anderlecht.

18 x 28 x 50 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

480

16811