Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220
Titel | Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:50 cm) |
Afmetingen | 18 x 28 x 50 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 480 |
Lot ID | 16811 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600