Emile Louis PICAULT (1833-1915) ?Saint Georges en de draak? gepatineerd brons. (L: 28 x W: 33 x H: 77 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 3.000
Titel | Emile Louis PICAULT (1833-1915) ?Saint Georges en de draak? gepatineerd brons. (L: 28 x W: 33 x H: 77 cm) |
Afmetingen | 28 x 33 x 77 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.750 |
Lot nummer | 697 |
Lot ID | 16351 |
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300