Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 37 x W: 37 x H: 125 cm

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 2.000

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

37 x 37 x 125 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

888

16347

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600