Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 37 x W: 37 x H: 125 cm
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 2.000
Titel | Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 37 x W: 37 x H: 125 cm |
Afmetingen | 37 x 37 x 125 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.500 |
Lot nummer | 888 |
Lot ID | 16347 |
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600