Deze poster in 3D hologram was één van het eerste holografische display gebruikt als reclame. Het werd geproduceerd in Japan om de kosten te drukken, in relatief lage oplage. Dit is het kleinste model van de twee oplages.

">

">
2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968. (W: 26,7 x H: 34,7 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 1.500

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Waarschijnlijk ingekaderd in het orignele frame. Achteraan gemerkt 'Made In Japan'

Stanley KUBRICK (1928-1999) heeft met "2001: A Space Odyssey" één van de meeste invloedrijke sci-fi films gemaakt van de 20ste eeuw.

26,7 cm

34,7 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

445

16305