Titel | Een Calvarie of Golgotha, gesculpteerde eik, 18de eeuw. (L: 19 x W: 28,5 x H: 96,5 cm) |
Afmetingen | 19 x 28,5 x 96,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 1.000 - € 1.500 |
Lot nummer | 293 |
Lot ID | 16267 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340