Verras me
Terug naar account
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 100

Omschrijving van het lot


Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. Eerste helft van de 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)

Afmetingen

18 x 18 x 50 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

809

Lot ID

16218

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)
Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw. (L: 18 x W: 18 x H: 50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

KERAMIEK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Zes grote schalen en vazen, geglazuurde faience, Capodimonte, Italië.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

KERAMIEK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Ernest SCHUBAD (XIX-XX) 'Hond' voor Regina, Gouda. Art Deco.

Schattingsprijs: € 150 - 250