Hummel, een collectie van 10 stuks. (H: 15 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 110

Hummel, een collectie van 10 stuks.

15 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

380

16208

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250