Hummel, een collectie van 10 stuks. (H: 15 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 110
Titel | Hummel, een collectie van 10 stuks. (H: 15 cm) |
Hoogte | 15 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 380 |
Lot ID | 16208 |
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500