Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin. (L: 13 x W: 13 x H: 49 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 200
Titel | Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin. (L: 13 x W: 13 x H: 49 cm) |
Afmetingen | 13 x 13 x 49 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 69 |
Lot ID | 16202 |
Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250