Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin. (L: 13 x W: 13 x H: 49 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 200

Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin.

13 x 13 x 49 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

69

16202

Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)
Camille BREESCHE (XX)

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600