Hermès, een asbak gemaakt uit porselein met decor 'Rybal'. 20ste eeuw. (L: 16 x W: 20 x H: 4 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 150

Hermès, een asbak gemaakt uit porselein met decor 'Rybal'

20ste eeuw.

16 x 20 x 4 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

19

16201

Hermès, een asbak gemaakt uit porselein met decor

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500