Titel | Een paar kandelaars, brons en afgewerkt met insecten. 19de eeuw. (H: 18,5 x D: 9,5 cm) |
Hoogte | 18,5 cm |
Diameter | 9,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 745 |
Lot ID | 16164 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600