Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw. (H: 24 x D: 10 cm)
Lot 755

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

24 cm

10 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

755

16144

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250