Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw. (L: 24 x W: 32 x H: 24 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 260
Titel | Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw. (L: 24 x W: 32 x H: 24 cm) |
Afmetingen | 24 x 32 x 24 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 753 |
Lot ID | 16142 |
Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600