Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw. (L: 24 x W: 32 x H: 24 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 260

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met bronzen Griffioenen. 19de eeuw.

24 x 32 x 24 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

753

16142

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500