Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. (H: 79 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 1.400
Titel | Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. (H: 79 cm) |
Hoogte | 79 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.750 |
Lot nummer | 311 |
Lot ID | 16140 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300