Verras me
Terug naar account
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 320

Omschrijving van het lot


Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)

Breedte/diepte

22 cm

Hoogte

27,5 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

436

Lot ID

16082

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 22 x H: 27,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

SCHILDERIJEN
CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

SCHILDERIJEN
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

SCHILDERIJEN
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500