Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931. (L: 17 x W: 14,5 x H: 28 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 110

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931.

17 x 14,5 x 28 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

673

16080

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Schattingsprijs: € 250 - 350