Verras me
Terug naar account
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 380

Omschrijving van het lot


Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)

Breedte/diepte

27,5 cm

Hoogte

21,5 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

434

Lot ID

16073

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g. (H:29 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875. (W:15,6 x H:21,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300