Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 380
Titel | Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. (W: 27,5 x H: 21,5 cm) |
Breedte/diepte | 27,5 cm |
Hoogte | 21,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 475 |
Lot nummer | 434 |
Lot ID | 16073 |
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300