Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 33,7 x H: 27 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 3.200
Titel | Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. (W: 33,7 x H: 27 cm) |
Breedte/diepte | 33,7 cm |
Hoogte | 27 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 4.000 |
Lot nummer | 435 |
Lot ID | 16072 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300