Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies in porselein. (L: 16 x W: 23 x H: 14 cm)
Lot 849

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies gemaakt uit porselein, bestaande uit 15 delen.

Onderaan gemerkt.

16 x 23 x 14 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

849

16068

Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model
Limoges Haviland, model

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600