Titel | Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies in porselein. (L: 16 x W: 23 x H: 14 cm) |
Afmetingen | 16 x 23 x 14 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 849 |
Lot ID | 16068 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250