Titel | Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer. (W: 20 x H: 56 cm) |
Breedte/diepte | 20 cm |
Hoogte | 56 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 744 |
Lot ID | 16063 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300