Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons. (L: 25 x W: 42,5 x H: 80 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 3.400

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer'

Gepatineerd brons.
Staande op een vergulde basis.

25 x 42,5 x 80 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.250

Lot nummer

704

16062

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910)

Schattingsprijs: € 250 - 350

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600