Titel | Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier. Certificaat HM1330. (W: 19,5 x H: 29,5 cm) |
Breedte/diepte | 19,5 cm |
Hoogte | 29,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 431 |
Lot ID | 16038 |
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500